Išankstinė pacientų registracija

Paskelbta

| Atnaujinta

DĖMESIO! Pacientai, užsiregistravę planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintys atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.1

PRAŠOME JŪSŲ APIE SAVO NEATVYKIMĄ PAS GYDYTOJĄ PRANEŠTI ELEKTRONINIU PAŠTU – ipr@skuodopspc.lt (šiuo elektroniniu paštu jokios registracijos nevykdome, informacijos neteikiame, į laiškus neatsakome), pateikiant šią informaciją: Paciento vardas, pavardė, asmens kodas, vizito data, laikas ir Gydytojo pavardė. 

Apie neatvykimą galima pranešti ir išankstinės registracijos telefonu numeris: +370 440 73646.

SVARBU! Pas gydytoją prašome atvykti mažiausiai pusvalandžiu anksčiau ir pirmiausia kreiptis į registratūrą, kad patvirtintumėte savo atvykimą. Su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Čia jums bus užpildyti reikiami medicinos dokumentai.

INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ. Kiekvienas pacientas yra pasirinkęs savo šeimos gydytoją ir prisirašęs pas jį, todėl vykdant registraciją internetu, būtina registruotis TIK PAS SAVO ŠEIMOS GYDYTOJĄ. Jei gydytojo dar nepasirinkote ir norite prisiregistruoti – maloniai prašome atvykti į mūsų įstaigą.

  1. Vadovaujantis 2015 m. lapkričio 17 d. LIETUVOS RESPUBLIKOS PACIENTŲ TEISIŲ IR ŽALOS SVEIKATAI ATLYGINIMO ĮSTATYMU ↩︎